درباره ما

داستان ما

شکلات دست ساز سمن با سال ها تجربه و اندوخته قبلی در راستای ارائه محصولات با کیفیت و با هدف ارتقا سطح تولید ملی اقدام به فعالیت در زمینه شکلات های دست ساز نمود. از همان ابتدای کار کسب رضایت مشتری و کیفیت محصولات و همچنین تنوع طعم و شکل شکلات ها از مهم ترین اهداف ما بوده است.  البته اشتغال زایی و کارآفرینی نیز دو نکته دیگری هستند که همواره از اولویت های ما هستند.

با دارا بودن تنوع بسیار زیاد و سازگاری با انواع ذائقه های مختلف، شکلات دست ساز سمن در زمان نه چندان طولانی پس از راه اندازی مورد توجه دوست داران شکلات و علاقمندان به محصولات با کیفیت و بدون افزودنی، قرار گرفت که البته خداوند را شاکریم که امروز از سراسر کشور عزیزمان سفارش داشته و قبول سفارش می کنیم.

“ما معتقدیم که برای خوشبخت بودن به سلامتی و عشق و البته به مقدار کافی شکلات نیاز خواهید داشت.”

چرا شکلات دست ساز سمن؟

ارسال سفارشی

برای ارسال محصولات از پیک های سفارشی سمن که دارای کول باکس هستند و پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت می کنند استفاده می کنیم. همچنین ارسال بار برای مهرشهر کرج رایگان می باشد.

بابت قیمت خیالتان راحت!

اگرچه که کیفیت محصولات مورد عرضه ما مهم ترین مسئله برای ما می باشد لیکن از نظر صرفه اقتصادی و قیمت نیز تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا بهترین قیمت را در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهیم.

پشتیبانی آنلاین

کارشناسان ما در هر زمان آماده پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود. شما می توانید علاوه بر استعلام قیمت و مشاوره در مورد شکلات درخواستی انتقادات و پیشنهادات و هر مسئله دیگری را با ما در میان بگذارید.

نظرات مشتریان

رامین لعلیکارمند بانک

سلام

من همیشه از شکلاتای شما سفارش می دم و انصافا بسته بندی و طعم و مزه و قیمت خیلی عالی داشت. من به همه دوستان و اطرافیانم شما رو معرفی کردم و اونا هم همگی همین نظر رو داشتند و از خریدشان کاملا راضی بودند.

ممنون و متشکر

نیلوفر ثابتیدانشجوی ارشد

با سلام

من چند وقت پیش می خواستم برای دوستم کادو بگیرم بعد از کلی فکر کردن به اینکه چه هدیه ای بگیرم از باکس ویژه هدیه شما خرید کردم که خداییش خیلی خوشکل بود و خوشمزه و دوستم خیلی از کادوی من خوشش اومد.

ممنون از شما بابت یک خرید فوق العاده

0
+
تعداد مشتری ها
0
+
کارشناسان فروش
0
HR
ساعت پشتیبانی
0
+
تعداد محصولات
0
%
نظرات مثبت